benim kararsız kesinleşti Yani ben net bir tarafı görüyorum benimle yani bana işte görüntü Mariano ile ilgili Ondan sonra ben mesaj seni kart falan demiştim o da kırmızı kart ne olacak yüzme kursları şimdi gözünde Armağan hocam sırtına koyduğun ne fark ediyor mu öyle bir zengin olur beni sakat dergi değildir ya ben birisi kuvveti Vardır her şey değiştiremez Az önce Mariano ile ilgili söyledim orada kırmızı Kartal Burak

penaltı Bey lan dedim ya Bu çok güzel bir çekim burası Bak sana geleyim tepeden çekilen pozisyona Buna mı buna Eğer burada bu çekme olmasa önüne alacak topu Belhanda yeni numara alanda Adem girip orası nereye bağlı Yavaş çekim durduğu yerde çekmiyor dengesiz Kenya kalıyor bu çekişi yapıyor bak Bir daha tek Hayat burada Bak mesela biz bunu buradan söyle diyor görüntüden bayağı inanamadım yani ben ne dersin

bir şey diyemezsin kendini bırakma yazıyor ama burada Hayır ya ben anda Erman Erman Hoca görüntülerle burada bize birçok şeyi anlattı geç evrende görüntülerle en az zor olur sonra ben anda kendini yere atma diyor Tamam o aynı ya böyle bir oyuncu değil çekmiş atmış 24 tane mücadelesiyle havada Burada iki ayağı yerden önce geliyor temas istediğin yere basıyor Sen kendi futbol seyircisi olarak konuşuyorum bayağı bir