maç oynandı galatasaray-fenerbahçe derbisi iki gün dinlendi 29-30 almaya çıkardım futbolcuları ve teknik heyet maçtan sonra açıklamaları olmadığını gösterdi otele gittikleri Zaman Ki Yemekteki alınacak teknik direktör yani Ama benim oldun Enişte bim.com sen ne demezsin senin bunu fark edip evden alınacak alamazsın başarılı olamaz ama oturup futbolcu basın toplantısında Ne diyordun de sana telefona Benşikayet

etmektedir Bu ya demin sorduğu soruya kitabı eksik kaldı cevabı Eğer edilme şekli olmaz da masabaşı olmazsa Olabilir çünkü bir fırsat olmaz kanka şekilli kenarı oradan bağlamak için geçtiğini söyledi Fatih Hoca diyor ki ben de çocuklar var ya sen niye aldın Bence de iyi bakalım Devam edelim buna değiyor nedir Bakalım burada Tam burada bakalım momo'nun bakalım oyuncu içeri içeri almış Kendi içerde olması

gerekiyor Ben kahve farkında mısın bana farkında değil Bayağı çekiyor yaptığını biliyor oradan kaçıyor bak hemen bak baba baba hemen kaçtı benim misiniz yanına hiçbir şey diyemem Sen ne diyorsun yani olan bir pozisyon yorumu Evet Galatasaray maçı sahile falan yaşıyorum Aslında ben değilim ama o kadar da basit bir pozisyon değil izinden dönüyor mu zatenBir daha bir daha yemek yedik ama gördü indirdi Ben anda yerde kaldı ne alacağım Ne diyorsunuz yani şimdi burada biz birisine bakın Ondan sonra hocam omzunu