olduğunu düşünüyordum takip tepsi kebabına arpacık soğanı öğrendiğimde ben kendimi koydum koydum hakkında öyle diyorsunuz Şaka yapıyorum şu anda Gerçekten bunu açmadın Biz şimdi çok üzüldüm vardı zaten Ne yapabilirim o yemeği bulabilirdim kazaya kurban gidip o şeyin düşmesi ses düşmesi ile bir talihsizlik yaşadım Aynısını ben ne yapabilirim seni özellikle uğraşın için seni yazmasını kesinlikle işte iyi

yemek Yapmadığın için falan olduğunu düşünmüyorum kesinlikle başka bir sebebi var Ben sebeplerini sana uzun uzun anlatırım seninle Çünkü iki gündür çalışıyorum açıkları ama karşı da o yüzden bence Sizler beni anlamak istemiyorsun kurtlarla iman 10 9 90'dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniztutturmak zorundaydık kurabilirim tek mantıkta Eda haricinde bizi maliyeti getiren O yüzden ben ikinizi yazdım Batuhan gelmesine

sebep olmadım Umuyorum ki seninle eğlenmene Sedef olmayacağım 3 oyu Alican'ın 4 oyu açelyanın bir oyu iki oy var Şimdi sıra daha da yenge değişmeye başladı değil mi Çünkü iki kişi üzerine yoğunlaş da yazdı lan sen çok da başarılı buluyorum ama bugün gerçekten bana bir yemekte güvenmedin silmek istemedim etmek istemedim Ama defalarca söyledim hatırlıyorum sadece bana elini vicdanına koyarak söyle Batuhan bamya