beraber kaybettiğimiz puanların telafi edeceğiz hatalarımızdan dersler alarak şampiyonluk yürüyüşümüze devam edeceğiz dedi oyuncuların içinden alanında gerçekleştirdiği toplantıda Hande durumu sahiplenip genelden beri elinden mutlu olurken şampiyonluğunda olumsuz maçlardan sonra yaşanan kenetlenme lerden geçtiğini ifade ettiler Fenerbahçe ile ilgili gelişmeler bu şekildeydi vermeyi de sayarsak puan kayıpları söz konusu bazı dönemler ligimize deposu başlayan takımlar 23 hafta sonrası daha 4 hafta sonrasında bir

enteresan bir düşü geçebiliyor Fenerbahçe'de bu düşüşü mı yaşıyor yoksa aslında yani kız gibi Kadrodan dolayı ya derbinin yansımalarından dolayı mı verilir aldı yaşadı eklenmeden bahsediyor ama aslında kadar telaş yapılacak bir durum yok gibi Fenerbahçeli aynı şekilde Beşiktaş'ta hangi şekilde Trabzonspor futbol

takımına en kritik olması gereken yeri iki tarafta kalması üzerine inşa edersiniz kim domuz son dakika transferleri yani Fenerbahçe Coşkun oluyor kendi sahasında her Şöyle bir düşündüm Şimdi ben seni gözümün önünden geçiyordu ama şimdi 2 sene üst üste birlikte oynayan stoper ikisi yatırınca aklına ilk isim var büyük takımların büyük zaferler olur mesafe 20 gramı herhalde herhalde diye düşünüyorum Ondan