Doğru değil mi 4 tane yeni oyuncu var bu kadar bir takım ve etkilemez oyun ama hep daha Say takımla ilgili konuştuğumuz yani oyuncu üzerinden hepsi kol üretmeye çalışan bir takım sanız Bak şimdi oyuncu gününde olmazsa performans iyi olmaz Hele bu oyuncular yaşlı İsa geçti onu tutuyorsa Serkan oyun üzerinden de oyunu değiştirmeyi yoksa müsaade ki sıkıntıları kötü oyunu da net bir şekilde kabullen Ben gerekir Mariana öğlen adet

olmaya göre daha genç daha bu doğru bir karar mı Galatasaray'ın her döneminde Galatasaray'ın bugün Galatasaray bak ben anlatamadım anlat takım oyunları bir gün biz Yarın geldiğimiz zaman Merhaba cumartesi hava durumu Göndermeyen yükseltebilir ler Ama bu takımların bu konuları götürmesi geç geliyorlar Bugün cumartesi dedi tamam mı Ben şunu söyleyeyim o zaman Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi yapamayız Biz de Bir yayıncı

kuruluşun yapması lazım hakemin Sadık boşuna bakalım mesafe futbolculara aha önemli sorunları var Bekleyen saha dışından içinden oynayan ve oynamayan yansız oyunu aynı zamanda fiziksel yetersizliği oyuncuların motivasyon düşüklüğü hiçbir şekilde rahatsız Önver memesi bir tane daha son verdi maç O da kurs mücadele anlamında hepimizin söylediği Paris Sen Jermen maçı öyle maç getirdi Onu Bak bunu