PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gözüküyor o seni korumak Tabii biraz daha

admin
30.Kasım.2019, 22:06
işini zorlaştıracak bilhassa 4 haftadır iyi oyunlar oynuyor takımı 2 hafta üst üste kazandıktan sonra oradaki beklentilerinizin gerçekleşmesini diye bizi bir hayal kırıklığı yaşattı başka bir şey daha var şimdi hakemimiz ile ilgili herhangi bir şey yok bugün İyi maç yönettiği Baran desteğiyle de sonuca etki edecek bir hata olmadı önce kökenimiz bizim ikinci hafta Alanya'da oynadığımız başındaki 1141 kaybettik 100 da gelen bir dirsek

kanadı bir pozisyon var Bana bile bakmadı bakıyorum şimdi 3,70 hafta ile birlikte sevgiler ikisi Kasımpaşa maçı yani Merak ediyorum hakem yok Lütfen bizim marşlarımız dönem sensin Türkiye'de en planlı oynayan iki takımın maçıydı bugün çünkü oyuncularım hakemli bir güvensizlik yaşıyor ve e***** sonucu #mete İyi de bir maç yönetti Ona da bir şey söylemiyorum bana sarı kart gösterdi önünde yaparız mail kopya oluşturma

bir baskı Yıldırım'a ve ona bir şey bile yapmadı Ne uyarıda bile bulunmalı Buna da dikkat etmek gerekiyor çünkü başka var bu şekildedir neler seversin angi ekmek Serkan kırıntılı son 200 sezonda gerçekten gerçekten sonra gitmek gerekiyor diye düşünüyorum ya bu sezonun güzel tarafına yani İstanbul 3 büyük takımı Mayıslar Köyü gittiği için söylüyorum yani sanki Anadolu'dan her sene büyük bekliyoruz yani