PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şampiyon çıksın sanki bu sene olabilir mesela

admin
30.Kasım.2019, 22:19
koymuşsun bu sana ben Başakşehir puan sıralamasına göre ama yine YouTube oyun oynayayım düşüncem yok Başakşehir Konyaspor Alanya gidiyorlar bakalım ne kadar Fena değil Fena değil olması Bence düşünüyordum İstanbul takımı serbest olması sanki böyle giderse takımında ekonomik olarak durumlarıma Liman iyi değil Çok da söylemiş zaten iyi kanallar oynamaya birazcık Fenerbahçe maçı Hangisi aslında hani

şampiyonluk Konyaspor şampiyon Başakşehir uygun olacağını düşünüyorum Kasımpaşa'dan genel olarak Kasımpaşa Kasımpaşa takımı Samsun'da antalyaspor'a mağlup olan Fenerbahçe'de yaralar sarılırken futbolcular kendi aralarında yaptığı toplantıda özeleştiri yaparak birbirine kenetlenmiş özüver Fenerbahçeli futbolcular Antalyaspor maçının ardından soyunma odasında güzel bir toplantı yapacak Kaptan Emre

Belözoğlu liderliğinde sadece oyuncuların bir arada olduğu Ben yaklaşık 45 dakika süren toplantıda puan kaybı yaşadı ama şimdi Önümüzdeki döneme dair yapılacakların değerlendirmesi yapıldı uzun süren toplantı nedeniyle projeler taraftarların yanına gidemediler toplantıda kötü performans gösteren bazı oyuncular alım satım arkadaşlarım onlara sahip mesajı verildi bunun Her anlamda en iyi kim olduklarını belirterek hepiniz