PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : içinden haberimiz yok Yardımcı Lan beraber atılmasına

admin
30.Kasım.2019, 21:58
Fatih yedek kulübesini unutmuşsun Zahide unutmuşum onu da hazırladık mı arkadaşlar J konuşma yaptığı yok ya sen Kaptan olarak yoksun bugün sana da sen yoksun Ben böyle bir şey görmedim ama sen geldiğin zaman içeri yardımcıları dağıtılıyor bana kadar boşuna katılıyorsunuz abi hak ediyorsun Bu fotoğraflar Ben olsam çok kıymetli fotoğraflar Kadim dostumuz Sabah gazetesinin Usta foto muhabir Raşit Ateş çekti Ellerine sağlık Raşit teşekkürler
maçla ilgili hemen şunu sormak istiyorum sizin açınızdan oldukça zor bir mücadeledir Galatasaray etsin Ben de

oldukça zor bir karşılaşma 7 milyar öncesi iki takım da hiçbir şey yakalamak istiyor ve açıkçası ama siz nasıl değerlendiriyorsunuz sadece arasındaki mücadele ya ben de iyi akşamlar diliyorum Erman hocamın ellerinden öpüyorum Çünkü geçmişte aynı klipte yetiştiğim için Ankara Güneş spordan sevgi ve saygılarımı sunuyorum ya biz bugün iyi oynadık rakimiz ararsanız bizden ismimizi çalışmıştık bir soğan almak için dedi Şu an almak için sayaç

çıkmıştık 167 tane torsiyon Burcu kötülükleri atamadık grubumuz vardı son dakikasına kadar düşünüyor hakkımız vardır saygı duyuyoruz ama biz kaldığımız yerden devam edeceğiz Renault yok şunu diyorum abi İkimiz de o hakeme kırmızı kart göstermesi artı adamı atmadı kırmızı kartı vermez söylüyorum abi yani takım çok kötüyüm zaten